TÜRKİYE'NİN PROFESYONEL ONLİNE HIRDAVAT VE AKSESUAR SATIŞ MAĞAZASI mobilyahirdatavcisi.com'A HOŞGELDİNİZ!

 

1996 yılından beri hırdavat sektöründe hizmet veren firmamız Kale Kilit Firmasının 25 yıllıkNobel Aksesuar firmasının, Samet Aksesuar firmasının ise 25 yıllık bayisidir. Bunun yanısıra birçok ürünün direk ithalatçısıdır. Bu sebeplerle fiyatlarımız çok uygundur ve sitemiz tamamıyla güvenilirdir.

3. senesini aşan www.siparisinizkapinizda.com ve www.mobilyahirdavatcisi.com online satış sitemiz şimdiye kadar 1.000 'den fazla siparişi hiçbir sorun yaşamadan ve müşterilerinin her türlü sorununu çözmeye çalışarak yerlerine ulaştırmıştır. 0 müşteri şikâyeti hedefine ulaşan sitemizin bu başarısının sırrı konusunda uzman çalışanlarımız ve toptan satış yaptığımız için stok sorunumuzun olmamasıdır.

Uzun vadede pazarının en önemli satış sitesi olacağına inanılan sitemiz sizlerin sayesinde gün geçtikçe gelişmektedir.

Hırdavat sektöründeki e-ticarete yeni bir soluk anlayışı ile ve "Tüketici ihtiyacına yönelik sadece ürün satmak değil tüketicinin talebini karşılama temel hedefimizdir" sloganıyla hareket eden www.mobilyahirdavatcisi.com online satış sitemiz, ürünlerin içerik bilgi ve ölçülerinin yanında ürünlerin görsellerini çok daha yakından görmektedir. 

İstanbul Anadolu yakası içerisinde ikamet eden müşterilerimizi işyerimize ürünlerimizi görmeye davet ediyoruz.

Firmamızın vizyonu tüm mobilya, kapı ve mutfak aksesuarlarının fiyatlarını takip etme şansı olmadığı için yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalan misafirlerimizin uygun fiyata bu ürünleri almasını sağlamak ve evlerinden çıkmadan, otopark, trafik ve ödeme zorluklarıyla karşılaşmadan online alışverişin tüm kolaylıklarını onlara sunmaktır.

Firmamızın misyonu hırdavat sektöründeki satışların önemli bir kısmını online ortama taşımaktır.